Kovo 30 d.–balandžio 7 d. darželio bendruomenė vykdė STEAM projektą „Atridenkime Velykas“.
Vaikai piešė velykinius zuikius, gamino kūrybinius darbus, atliko eksperimentus su kiaušiniu, dalyvavo kiškučių bėgime, linksmosiose estafetėse ir papuošė margučiais darželio alyvą.
Namuose su šeimos nariais numarginę ir išsirinkę gražiausią margutį, padėjo į originalias gūžteles, kurios buvo eksponuojamos darželio kieme esančiame kupole .
Kūrybiniai darbai, vaikų piešiniai, velykinės dekoracijos ne tik papuošė darželio erdves, bet ir džiugino darželio bendruomenės narius.