
Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis
Įstaigoje vyko Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis, subūręs visą įstaigos bendruomenę į smagią ir aktyvią šventę. Renginio metu vaikai žaismingai sportavo, dalyvavo įvairiose estafetėse, rungtyniavo tarpusavyje ir išbandė skirtingas fizines veiklas. Mažieji ne tik lavino savo judėjimo įgūdžius, bet ir mokėsi bendradarbiauti, palaikyti vieni kitus ir džiaugtis bendromis pergalėmis. Visą dieną lydėjo gera nuotaika, juokas ir energija. Vaikai kartu žaidė, mankštinosi ir patyrė daug teigiamų emocijų. Festivalis tapo puikia proga skatinti fizinį aktyvumą ir stiprinti bendruomeniškumą.






















