Warning: Creating default object from empty value in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Priešmokyklinukų tėvelių ir įstaigos bendruomenės dėmesiui! – Panevėžio lopšelis-darželis „Jūratė“

Naujienos

Atsižvelgdami  į SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO- VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ  VADOVO 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimą Nr. V-2543 informuojame, kad visi vyresni nei 6 metų asmenys ugdymo paslaugų teikimo vietoje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, jei jų negali dėvėti-  skydelius), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Priešmokyklinio amžiaus vaikučių tėveliai, prašome į įstaigą atvesti vaikus su nosį ir burną dengiančiomis priemonėmis.