Naujienos

Panevėžio miesto savivaldybė, vadovaudamasi LR Vyriausybės nutarimu, nuo balandžio 27 d. užtikrins vaikų priežiūrą, kuriems ji negali būti užtikrinama namuose, kai jų tėvai ar prižiūrintys asmenys turi dirbti ir neturi galimybės samdyti auklės, prižiūrinčio žmogaus, artimieji negali padėti prižiūrėti, kol jie dirba.

 

Panevėžio miesto lopšelių-darželių paslaugomis galės naudotis tik tie tėvai, kurie dirbs savo darbo vietoje, o ne namuose nuotoliniu būdu, ir neturės kur palikti vaikų. Jie turės gauti tai liudijančią darbdavio pažymą ir ją pateikti Švietimo skyriui. 

 

Atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus, vaikų priežiūra bus vykdoma ne didesnėmis kaip 10 vaikų grupėmis, veikla bus vykdoma taip, kad būtų išvengta skirtingų grupių vaikų ir darbuotojų kontakto. Siekiant saugoti save ir kitus, tėvelių bus prašoma vaiką atvesti prie ugdymo įstaigos durų ir jį palikti auklėtojai.

 

Dėl paraiškų teikimo ir kitos informacijos prašome kreiptis tel. (8 45) 501 380 arba el. paštu audrone.bagdanskiene@panevezys.lt.