Naujienos

Įstaigos vidiniame kiemelyje ugdytiniai su mokytojomis ir padėjėjomis iš atsineštų vaisių ir daržovių dėliojo vikšriukus. Kitą dieną daržovės su vaisiais buvo nuvežti ir padovanoti Panevėžio gamtos mokyklos augintiniams.