Warning: Creating default object from empty value in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/ninzio-framework/libs/redux/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbtema/domains/darzelisjurate.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Rugsėjo 1-osios šventė – Panevėžio lopšelis-darželis „Jūratė“

Naujienos

Tėvelių dėmesiui,

2021 m. rugsėjo 1-osios šventė lopšelio-darželio ugdytiniams (esant geroms oro sąlygoms) prasidės 9.30 val. vidiniame darželio kiemelyje. Su vaikučiais žais animatorė:

9.45-10.15 val. – ankstyvojo amžiaus grupės ( “Mažyliai”, “Nykštukai”, “Drugeliai”, “Saulutės”);

10.30-11.15 val. – specialiosios grupės (“Lašeliai”, “Žuvytės”, “Bitutės”, “Žiogeliai”);

11.30-12.30 val. – vyresniojo amžiaus grupės (“Pelėdžiukai”, “Kiškučiai”, “Boružiukai”, “Varliukai”).