Naujienos

Sveikiname visus vaikučius pailsėjusius, sveikus,  paaugusius ir  vėl atskubančius į lopšelį-darželį „Jūratė“ prasidedant naujiems mokslo metams.

Džiaugiamės ir laukiame pačių mažiausių ir paūgėjusių, kuriems šis rugsėjis bus pirmasis įstaigoje.

Džiaugiamės, kad pasirinkote mūsų įstaigą.

Linkime visiems visiems vaikams saugių, kūrybingų, žaismingų, atradimo džiaugsmo kupinų vaikystės dienų lopšelyje-darželyje „Jūratė“.

Informuojame, jog dėl epidemiologinės situacijos šalyje, bendros Rugsėjo 1-osios  šventės įstaigoje  nebus.

Šventiniai rytmečiai tądien  vyks 10.00 val. grupėse ( pasirinktinai grupės kambaryje ar lauke).

Tėveliai, pageidaujantys dalyvauti rytmetyje, turi laikytis saugaus atstumo ir dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes.